Toplu Tweet Silme İşlemi Nasıl Yapılır

twitter toplu tweet silme

Evet arkadaşlar, sizde toplu tweet silme, tüm tweetleri silmek için bir araç veya bir yol arıyorsanız, bu makalemizde toplu tweet silmek için kendimin de yıllarca kullandığım siteyi sizinle paylaşacağım.

Toplu Tweet Silme İşlemi:

1. Adım: Öncelikler, tweetdelete.net sitesine gidiniz. Siteye girmeden önce twitter hesabınız tarayıcınızda açık olsun.

2. Adım: sitenin ana sayafasında bulunan “Sign in with Twitter” butonuna tıklayın ve sizden uygulama için izin isteyecek, izin verdikten sonra, sizi siteye yönlendirecek.

3. Adım: Adım: Uygulamaya izin verdikten sonra, sizi yönlendirdiği sayfadaki alt tarafta bulunan “Delete tweets” butonuna basın.

4.  Adım: Bu adımda, “All my tweets” seçip, “Delete my tweets” üzerinde bulunan, şartı kabul etmek ve “Delete my tweets” basıp, tüm tweetlerinizin silinene kadar bekleyin.

Twitter İzinli Uygulamaları Kaldırma

Evet arkadaşlar, tweet silmek için izin verdiğimiz uygulamayı nasıl kaldıracağınızı merak ediyorsanız, okumaya devam edin.

1. Adım: Twitter hesabınızdaki, ayarlar kısmında bulunan “ Hesap” kısmına giriniz ve “Uygulama ve Oturumlar” kısmına giriniz. Önünüze izin verdiğiniz uygulamalar gelecek. Silmek istediğiniz uygulamalara tıklayın ve “Erişim kaldır” butonuna basınız. Bu adımları uyguladığınız takdirde, hesabınıza izin verdiğiniz uygulamalardan kurtulmuş olursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*